AKSU VİTAL

&

SİMNETWORKİNG

 

Hikayemiz…

Uzun yıllar hastalık çeken bir adam iyi bir hekim arar. Sonunda bir bilgeye danışır. “Senin hastalığının tedavisini bilen bir hekim tanıyorum” der bilge. Parmağıyla ilerideki dağı işaret eder. “Şu dağın arkasında oturur.”  der.  Hekimin özelliklerini anlatır. “Önce seni muayene eder, hastalığını teşhis eder, sonra tedavi eder. “

Hasta sorar : “Peki ondan daha iyisi yok mu?” Bilge: “Elbette var .”diye karşılık verir. Parmağıyla daha uzakları işaret eder.  “Onu bulman için bir dağ daha aşman gerekir.” Hasta, “Bu hekimin özelliği nedir?” diye sorar. Bilge, “Bu hekim daha seni görür görmez hastalığını bilir.” der. Hasta yeniden sorar: “Peki ondan daha iyisi yok mu?”  Bilge: “Hiç olmaz mı?” der ve ekler. “Bu hekim senin hiç hasta olmamanı sağlar.”

İşte…  İki dağın arkasındaki hekiminiz…

 

AKSU VİTAL DOĞAL ÜRÜNLER A.Ş.
 
Gezici arıcılık dönemlerimizde olgunlaşan;  arı ürünlerinin üretimini ve satışını aynı çatı altında toplama fikrinin 89 yılında ete kemiğe bürünmesiyle başlayıp, sektörünün en önemli aktörü olması ile devam etmekte olduğumuz yolculuğumuzda nerdeyse çeyrek asrı deviriyoruz.

Ülkemizde bal dışında kalan; arı sütü, polen, propolis gibi arı ürünlerinin pek de tanınmadığı bir zamanda, ilk defa arı ürünleri karışımlarını oluşturan kurumlardan biri olarak, her geçen gün geleneksel tecrübeyle bilimselliğin ışığında, sürekli geliştiriyor, yeniliklere öncülük ediyor, yaptığımız işi bir adım öteye taşımaya devam ediyoruz.

Kuruluşumuzdan itibaren markalaşmanın önemine inanmamızın doğal sonucu olarak; AksuBal markasıyla bal, AksuVital ile pekmez, aromatik su, geleneksel bal bitki karışımı grubu, ShiffaHome ile kapsül, tablet, şurup grubu, aromaterapi yağ grubu, Avicenna ile gıda takviyesi, Softem ile doğal özlü kozmetik ürünler ve Vitalest ile sporcu ürünlerinden oluşan 332 çeşit ürünü eczane, doğal ürün satış noktaları, kozmetik mağazaları ile ülkemizin her noktasına ulaştırıyoruz.  Özellikle kriz döneminde yükselen Pazar konumundaki Ortadoğu başta olmak üzere Almanya gibi Avrupa ülkelerine, ABD’ye Kuzey Afrika ülkelerine, sağlıklı adımlarla ihracatımızı her geçen gün artırarak, kararlılıkla devam ediyoruz.

İyi üretim, hammaddenin tedarikinden son ürün elde edilinceye kadar tüm aşamaların kontrol edilmesini gerektirir bilinciyle “Kalite Kontrol ve Ar-Ge” alt yapısına sürekli yatırımlar yapıyoruz.

Alanında özel bir yeri olan birçok ulusal ve uluslararası faaliyet gösteren firmaya hammadde temini ve fason üretimi gerçekleştiriyoruz.

Çıtayı bir adım öteye taşımak adına yolculuğumuza devam ediyoruz…